Baymak Kombi

bursa baymak kombi servisi

bursa baymak kombi servisi

Kombi markalarının önde gelen isimlerinden olan Baymak kombi; yoğuşmalı, bacalı ve hermetik olarak üç çeşitte bulunur. Kombiler ısınma ve su ısıtma amacıyla kullanılan ve oldukça yüksek enerji tasarrufu sağlayan kazanlardır.

Kombiler bireysel olarak ısınmayı sağlayan, bu açıdan özgürce ve daha temiz sağlıklı ortamlar yaratan bir ısınma yöntemi sunan cihazlar olarak kullanılır. Özellikle doğalgazla çalışıyor olması kombi kurulumundan peteklere dağıtımına kadar hassas ve detaylı bir teknik uygulama gerektirir. Kombi kullanımı sırasında peteklerin ve kombinin bakımı yıl içerisinde en az bir kere yapılması kombilerin daha uzun süreli kullanımı için önem taşır. Bu konuda hassas davranmak emniyet açısından ve daha verimli kullanabilmek üzere dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır.

Baymak kombilerin yurt içi ve yurt dışı olmak üzere uzun yıllardır bilinen bir marka olarak tercih edilmesi ve ayrıca çevreye duyarlı olarak üretilen kombilerin tüm servis ağının Türkiye genelinde bulunması ile ulaşım açısından sorun yaratmamaktadır. Geri dönüşümü olan cihazların bu açıdan da çevre bilincini taşıyanlar için tercih edilmesi ön planda olmaktadır. Enerji tasarrufu açısından da aynı hassasiyeti taşıyan Baymak kombilerin üretim aşamalarında her türlü detay düşünülerek hareket edilmiştir. Baymak kombiler birçok sertifikayı da bünyesinde taşıyarak kalite garantisini de bu şekilde ortaya koymaktadır.

Baymak markası 47 yılı aşan bir üretim geçmişine sahiptir. Lider üreticiler arasında olan Baymak; Türkiye genelinde pek çok bayisi ile ulaşılabilir ve etkili bir servis ağı içermektedir. Uluslararası standartlar ölçüsünde kalitesini kanıtlamış bir markanın ürettiği tüm ürünler ileri teknoloji olarak kendini piyasada tanıtmıştır.

Baymak kombiler tüm modellerinde ısıtma tekniği, baca tipi ve eşanjör yapısıyla farklı içerikleri kapsar. Her farklı modelin kullanım alanlarına göre seçilmesi gereklidir. Ayrıca tüm kombi çeşitlerinde 2 yıllık garanti süresi olması markanın gerçekten ne denli kaliteyi ön planda tuttuğuna işarettir.

Yüksek ısıtma verimine sahip olan Baymak kombilerin ileri teknoloji üretimi ile enerji açısından %109,1 tasarrufu ve ayrıca konforu sunan özellikleri bulunur. Nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden Baymak markası ayrıca tüm ürünleri ile ilgili kalifiyeli eleman yetiştirmek üzere akademisini de hizmete açarak daha bilinçli ve üstün iş gücü ile sektörde adını duyurmuştur.

Sertifikalı elemanlar ile sektörde daha emniyetli ısıtma sistemlerini faaliyete geçirmeyi amaçlayarak üstün bir hizmetle ne kadar ciddi bir firma olduğunu da göstermiştir.

Baymak kombilerin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir sorunda ulaşabileceğiniz kombi servisi ve kombi bakımı Türkiye’nin birçok ilinde işinin ehli ustalar tarafından hizmet alma olanağı ile faaliyettedir. Sadece kombinin kurulumu ile değil daha sonraki tüm gereksinimler için kullanıcılara destek sağlanmaktadır.

Baymak kombilerin kullanımında her türlü önlem alınarak kullanım sırasında gaz kaçırma ya da sönme gibi durumlar oluşmaz. Kendine has geliştirilmiş kontrol sistemleri ve birçok özelliği ile Baymak kombiler bireysel olarak ısıtma sistemlerinde en iyi verim sağlayan cihazlardandır. Uzun yıllar dayanıklılığa sahip olan kombilerin periyodik bakımlarının yapılması ve her hangi bir sorunda ihmal edilmeden teknik servise başvurulması önem taşır. Böyle oluşacak büyük sorunlar da ortadan kalkacaktır.

Kullanım olarak kış mevsiminde hem ısınma hem de su ısıtma için kullanılan Baymak kombiler yaz aylarında sadece ısıtma amaçlı olarak da kullanımı ile kolaylık sağlar. Kombi seçiminde mutlaka bu konuda uzman olan Bursa servisinden yardım alabilir ve gerekli olan tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Böylece seçimleriniz daha isabetli olacak ve Bursa ve çevresinde ısınma sorununuz kökten çözümlenecektir.

Baymak kombilerin kullanımı binanın ve kullanılacak alanın durumuna göre çeşitleri belirlenir ve ona göre seçilerek kurulumu sağlanır. Bursa servisi olarak Nilüfer, Yıldırım, Kestel, İhsaniye, Görükle, Balat,  Osmangazi, Fsm, Özlüce ve Mudanya ilçelerinde Baymak kombilerin kurulumu, bakımı ve teknik servisini firma olarak yapmaktayız. Bu ilçelerden hangisinde olursanız olun gerekli olan durumlarda bizlere iletişim numaralarımızdan ya da web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Deneyimli teknik servis ekibimizle; Baymak kombilerin teknik özelliğini bilen ve ustalığına vakıf çalışanlarımızla her türlü yardımı sağlamaktayız. Uygun şekilde fiyat teklifimiz ve servisimizle sizlere en iyi desteği vererek oluşabilecek tüm olumsuz durumlarda yanınızdayız.


Baymak Brötje Quasar Arızaları Kodları;

  • Baymak QUASAR 24 Fi
  • Baymak QUASAR 24 i
  • 30° Derece Işığı: Gaz blokaj göstergesi
  • 40° Derece Işığı: Aşırı Isı Termostat Devresi Açık
  • 50° Derece Işığı: Fan Arızası ya da Baca Termostat Devresi Açık
  • 60° Derece Işığı: Su Eksikliği veya Pompa Arızası
  • 70° Derece Işığı: Kullanım Suyu Sensör Arızası
  • 80° Derece Işığı: Isıtma Devresi Sensör Arızası
HEMEN ARA