Beko Kombi

bursa beko kombi servisi

bursa beko kombi servisi

Doğalgaz kullanımı ile artan kombi talebi artık dünyada birçok markanın kombi üretimi yaparak sektörde yeni bir piyasa oluşturmasına etken olmuştur. Genelde üreticiler kombilerin yeni gelişen modelleri ile rekabet yaratırken kullanıcılar için pek çok alternatifin de oluşmasını sağlamışlardır. Ünlü markalardan olan ve Türkiye’de beyaz eşya sektöründe lider kuruluşlardan olan Beko markası da kombileri ile de tüketiciye ulaşmaktadır.

Kombi kullanımında öncelikle karar verirken iyi bir araştırma yapılarak hareket edilmesi önem taşımaktadır. Ayrıca servisler bu konuda sizlere destek olarak kullanılacak ortama ve alana göre hangisinin daha iyi ve uygun olacağı konusunda yardımcı olacaklardır. Sadece markaya ya da kalitesine göre değil işlevine ve alana göre analiz edilerek karar verilmesi gereklidir.

Kombi; ısıtma ve ısınma görevini üstlenen ve doğalgazın peteklere dağılımını sağlayarak odalarda eşit yayılımı oluşturan kazanlardır. Duvara monte edilerek kullanılan ve binadaki tesisatın döşenmesi ile son aşama olan bölümdür. Kombiler artık eski modellerine göre çok daha gelişmiş ve kullanışlıdır. Sönme, gaz kaçırma ya da is çıkarma gibi bir takım sorunlar yeni tip kombilerde oluşmayan durumlardır.

Beko Tarihçesi

1983 yılından günümüze dek faaliyet alanını beyaz eşya üzerine sürdürerek yenilikleri de beraberinde getiren Beko; bir Koç Holding kuruluşu olarak faaliyet gösterir. Bir ihracat markası olması ile yurt dışı deneyimlerini ve satışını da gerçekleştiren marka; beyaz eşyanın yanı sıra daha birçok ürünle adını duyurmayı ve kaliteli üretimi ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Beko markası artık 2000 yılından bu güne dek Arçelik markası ile birleşerek aynı grup altında üretim yapmaktadır. Bir dünya markası haline gelen Beko markası artık dünyada 100 üzeri ülkede milyonlarca tüketiciye ulaşarak kendini kanıtlamıştır.

Kaliteli ve garantiyi bir arada sunan Beko marka ürünlerden biri olarak artık kombilerde bu sınıf içerisine girerek bu konuda en iyi olma hedefine ulaşmıştır. Beko kombi olarak yoğuşmalı ve Hermetik kombi modelleri hem ekonomik hem de sağlamlığı ile tercih edilen bir potansiyele ulaşmıştır. Beko kombiler ayrıca doğalgaz ve LPG yakıtına göre değişim gösteren çalışma biçimine sahiptir. Sıcaklık ayarları ve daha birçok kontrollü özelliği ile kullanım açısından konforu ve emniyeti ön planda tutmaktadır.

Kombiler gerçek anlamda uzun süre kullanıma sahip olması için mutlaka düzenli bakım ve temizliği sağlanmalıdır. Kombilerden dağılım sağlanan peteklerde aynı şekilde periyodik bakım ve temizlikleri yapılması gereken araçlardır. Gazla çalışan sisteme sahip olması nedeniyle rutin bakımların düzenli olması halinde sorunsuz ve uzun yıllar dayanıklılığını artıracak etki yaratacaktır.

Kombi konusunda tercih etmenin en önemli ayrıntısı öncelikle servis ağının olması ve yedek parçalarının kolay bulunması da göz önünde tutulmalıdır. Ürünlerin kullanırken uzun süre dayanması söz konusudur ancak bazen fabrikasyon hatası ya da kullanımdan kaynaklanan bazı etkiler nedeniyle mutlaka zamanla bozulması ihtimali bulunur. Böyle durumlarda servis konusunda sıkıntı yaşamamak ve kombinin konforlu kullanımına devam etmek için bu durum önemlidir. Beko kombilerin servis konusunda sıkıntı yaratmadan tüketiciye ulaşması mümkün olmasının yanı sıra garanti kapsamında da tamir edilmesi söz konusu olacaktır.

Beko kombiler son teknik özelliklere sahip olması nedeniyle kolay bir kullanım içerir. Ayrıca ortamın ve alanın konumuna göre gerekli olacak kombinin belirlenmesi yine servis tarafından sağlanması en akıllıca karar olacaktır. Doğalgaz ile daha çok tercih edilen kombiler her türlü titizlik ve analiz yapılarak monte edilmelidir.

Kombi kullanımı ile gerekli olan tüm ayrıntılar servisler tarafından kullanıcıya anlatılarak bilgilendirilir. Böylece oluşabilecek sorunlarda ortadan kalkmış olacaktır.

Beko kombi ve diğer marka kombi kurulum, bakım ve tamiri için Bursa ve ilçelerinde faaliyet gösteren ve titizlikle hizmet veren Bursa servisi firmamız siz değerli müşterilerimize en büyük kolaylığı sağlayarak yerinde hizmet sunmaktadır. Yıldırım, Görükle, Özlüce, Fsm, Nilüfer, Balat, Mudanya ve İhsaniye ilçeleri ve Merkez de en iyi kombi hizmeti ile yardımcı olmaktadır. Sertifikalı ve usta ekibimizle uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Firmamıza ister web sitemiz üzerinden isterseniz iletişim numaralarımızdan ulaşarak gerekli bilgiyi alabilir ve hizmetimizi talep edebilirsiniz.


Beko Kombi BK 17 HLCD, BK 20 HLCD, BK 26 HLCD Arıza Kodları

  • F1 Arıza Kodu: Aşırı Isınma Emniyet Termostatı
  • F2 Arıza Kodu: Sıcak su NTC sensörü arızalı
  • F3 Arıza Kodu: Kalorifer NTC sensörü arızalı
  • F4 Arıza Kodu: Gazın Kesilmesi Halinde Yanar.Gaz arızası
  • F5 Arıza Kodu: Hava Akış Anahtar Emniyeti (Hava Presostatı)
  • F6 Arıza Kodu: Dış hava sensörü
  • OC: Dış hava sensörü devrede olduğunu gösterir.
  • CC: Dış hava sensörünün devrede olmadığını gösterir.
  • F7 Arıza Kodu:Düşük su basıncı veya yüksek su basıncı
HEMEN ARA