Bursa Doğalgaz Aboneliği Üstüne Alma

Bursagaz Taksitli Ödeme
4 Ekim 2017
Bursagaz Tadilat Projesi
4 Ekim 2017

Bursa Doğalgaz Aboneliği Üstüne Alma

Bursa Doğalgaz Aboneliği Üstüne Alma

bursagaz

bursagaz

Bursa merkez ve ilçelerinde doğalgaz kullanımı için kullanıcıların öncelikle hattın bağlatılması ile abonelikleri üzerine alması gereklidir. Bursa doğalgaz aboneliği üstüne almak için gerekli olan bazı evrakların yanı sıra bizzat Bursagaz’a başvurmaları şarttır.

Ev sahibi ya da kiracı olsun mutlaka aboneliğin alınması ve sonrası doğalgazın kullanıma açılması ile oluşur. Ev sahibi olanların kimlik belgesi fotokopisi, dairenin ya da alınacak bina kişiye aitse binanın tapusu ve doğalgaz saatinin tesisat numarası gerekir. Kiracıların diğer belgeler ile sadece tapu yerine kira sözleşmelerini ekleyerek başvuru yapmaları ile abonelik gerçekleşir. Abonelik ve güvence bedeli abonelik sırasında ödenerek sözleşme faaliyete geçer.

Kullanım süresinin sona ermesi veya iptali durumunda abonelik bedeli iadesi olmamasına rağmen güvence bedeli hak sahiplerine geri ödenir.

Bursa doğalgaz aboneliğini alınması ile birkaç işgünü içerisinde saat kullanıma açılır ve doğalgaz kullanımı böylece başlar. Kira ya da ev sahibinin adına faturalandırılmak sureti ile kullanım bedeli gelir. Abonelik ile kullanıcının her türlü hakkı gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA