Bursa Doğalgaz Açtırma Telefon Numarası

Bursagaz Güvence Bedeli Kredi Kartı ile Ödeme
4 Ekim 2017
Bursagaz Şubeleri
4 Ekim 2017

Bursa Doğalgaz Açtırma Telefon Numarası

Bursa Doğalgaz Açtırma Telefon Numarası

bursagaz

bursagaz

Doğalgaz kullanımı ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlanması ile birçok ilde abonelik ve doğalgaz faturaları gibi birçok bilgiyi de beraberinde merak edilir hale getirmiştir. Bursa ve çevre ilçelerinde artık doğalgaz hatlarının döşenmesi ile ev ve iş yerlerine doğalgazın bağlanması gerçekleşmektedir.

Binalara doğalgazın bağlanması ile ev veya kiracıların da doğalgaz saatlerini açtırmak ve kullanmak için aboneliğini başlatmalarına gerek duyulmaktadır. Doğalgazın kullanımı aboneliğin başlaması ile gerçekleşir.

Bursa doğalgaz açtırma telefon numarası Bursagaz şirketine ait telefon numarasıdır. 444 11 33 olarak yer almaktadır. Bu numaradan abonelik işlemleri ve diğer birçok konuda yetkililerden bilgi alarak aydınlanabilirsiniz. Doğalgaz aboneliğini öncelikle yaptırmanız ve daha sonra doğalgaz bağlanmasını talep etmeniz mümkündür.

Doğalgazı kullanmak ve doğalgazı aktif hale getirmek için Bursagaz’a gerekli belgeler ile müracaat etmeniz ve şirketin işlemler sonrası binanıza doğalgaz açtırması gerçekleşecektir. Abonelik için gerekli olan belgeler; tapu belgesi, kimlik fotokopisi, tesisat numarası ve kiracılar için kira kontratı olarak belirlenmiştir. Daha detaylı bilgi için verdiğimiz numaradan iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA