Bursagaz Abonelik Nasıl Yapılır?
4 Ekim 2017
Bursagaz Online İptal
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik Açma

Bursagaz Abonelik Açma

bursagaz

bursagaz

Doğalgaz günümüzde birçok yaşam alanında kullanılmaya başlanan doğa dostu ve kokusuz bir gaz türüdür. Yaşadığımız alanda doğalgaz kullanımı oldukça fayda sağlamakta aynı zamanda doğayı da korumaktadır. Doğalgaz aboneliği için kendi evinizin olması şart değildir. Kiracıysanız da doğalgaz aboneliğini üzerinize alabilirsiniz.

Doğalgaz kullanımını yapacak kişinin aboneliğini almak için şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Aboneliğinizi açmak için; abonelik şirketi Bursagaz’a giderek kimliğiniz, kira sözleşmeniz veya tapunuz, binaya ait tesisat numaranız ile başvuru yapabilirsiniz. Doğalgaz kullanımı için; güvence bedeli ve abonelik ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu bedellerden abonelik bedeli iade edilmezken, güvence bedeli sözleşmenizi fes etmeniz durumunda size iade edilmektedir.

Doğalgaz kullanımı ile ilgili Bursagaz dağıtım şirketi ile iletişime geçerek; abonelik açma, istenilen belgeler ve ödemeniz gereken ücretler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bazı durumlarda doğalgaz ücretleri değişiklik göstermekte ve abonelik ücreti kart dolumlu sayaç kullanımları için alınmayabilmektedir. Bu şekilde Bursagaz dağıtım şirketinden aklınızda olan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA