Bursagaz Abonelik İletişim

Bursagaz Proje Onayı
4 Ekim 2017
Bursagaz Kiracı Aboneliği
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik İletişim

Bursagaz Abonelik İletişim

bursagaz

bursagaz

Doğalgaz günümüzde çok uzun bir geçmişe sahip olmasa da, ülkemizin birçok şehrinde kullanılmaya başlanmıştır. Doğalgaz birçok alanda kullanılabilen kokusuz, doğaya zarar vermeyen bir gazdır. Doğalgaz ev, iş yerleri ve benzeri birçok yerde kullanılabilmektedir. Ayrıca kullanım için sadece mülk sahibi olmanız gerekmez. Belirli bazı belgeleri hazırlayarak, şahsen başvuru yaptığınızda doğalgazınız kullanıma açılmaktadır.

Doğalgaz aboneliği için; dağıtım şirketine kimliğiniz, kira sözleşmeniz ve tesisat numaranız ile başvuru yapabilirsiniz. Doğalgaz aboneliği için sözleşmenizi yaptığınızda güvence bedeli ve abonelik bedeli ödeyeceksiniz. Ödediğiniz abonelik bedelinin iadesi olmamakla birlikte sözleşmenizi iptal ettiğinizde alınan güvence bedeli sizlere iade edilmektedir.

Doğalgaz aboneliğiniz işleme alındığında dağıtım şirketi yetkilileri iş yoğunluğuna bağlı olarak belli süreler içerisinde adresinize gelip, sayacınızı aktif hale getirmektedir.

Bursagaz dağıtım şirketine internet üzerindeki abonelik iletişim numaralarından ulaşarak; doğalgaz aboneliği hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve aboneliğinizi aktif edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA