Bursagaz Abonelik İşlem Merkezi

Bursagaz Şubeleri
4 Ekim 2017
Bursagaz Online Ödeme
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik İşlem Merkezi

Bursagaz Abonelik İşlem Merkezi

bursagaz

bursagaz

Bursa ve ilçelerinde doğalgaz hatlarının döşenmesi ve birçok mahalleye hat çekilmesiyle nerdeyse Bursa’nın birçok bölgesinde doğalgaz kullanımı yaygınlaşmıştır. Doğalgaz tesisatlarının ev ve işyerlerine çekilmesini sağlayan bina sahipleri ya da kiracılar doğalgazı kullanabilmek için abonelik sözleşmesi yapmak zorundadırlar.

Abonelik sözleşmesi yapabilmek için Bursagaz abonelik işlem merkezine bizzat başvurarak bu sözleşme yapılır. Abonelik için gerekli olan evraklar ve abonelik bedeli de bu aşamada gereklidir. Abonelik kiracı veya ev sahibi olmakla sadece bir evrak farklılığı ile oluşur. Ev sahipleri tapu belgesi; kiracılar ise kira kontratı götürür. Diğer ortak olan evraklar; kimlik fotokopisi ve tesisat numarasıdır.

Abonelik için kişilerden güvence bedeli ve abonelik bedeli tahsil edilir. Tüm evrakların hazır olması ve bedellerin yatırılmasının ardından sözleşme gerçekleşir. İş günü dâhilinde talebin yoğunluğuna göre doğalgaz Bursagaz yetkilileri tarafından açılır ve aktifleştirilir. Sözleşme kullanım süresi boyunca geçerliliğini korur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA