Bursagaz Abonelik Nasıl Yapılır?

Bursagaz Online İşlemler
4 Ekim 2017
Bursagaz Abonelik Açma
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik Nasıl Yapılır?

Bursagaz Abonelik Nasıl Yapılır?

bursagaz

bursagaz

Doğalgazın Bursa ve çevre ilçelerinde hat döşenmesi ile artık doğalgaz kombi ısınma ve ısıtma gerçekleşmiştir. Doğalgazın tesisat döşemesinden sonra uygulanacak işlemler doğalgaz aboneliğinin Bursagaz tarafından adınıza gerçekleştirilmesidir. İster ev sahibi ister kiracı olun mutlaka abonelik kişinin adına yapılması gereklidir.

Bursagaz aboneliğin yaptırılması için bina sahipleri kimlik fotokopisi, binanın ya da dairenin tapusu ve tesisat numarası ile başvurması gereklidir. Kiracı konumda olanların genel kimlik ve tesisat numarası dışında ise sadece tapu yerine kira kontratı götürmeleri başvuru için yeterlidir.

Aboneliğin yapılması için kişilerden abonelik bedeli ve güvence bedeli alınmaktadır. Aboneliğin sona ermesi ile abone bedeli iade edilmezken güvence bedeli geri ödenmektedir.

Daha detaylı bilgi almak ve gerekli olan tüm evrakların neler olduğuna dair bilgileri Bursagaz iletişim numaralarından arayarak öğrenmeniz mümkündür. Bazı aboneliklerde abonelik dolumlu olarak kart sayacı kullanabilme imkânı bulunabilmenin yanı sıra fiyatlarda değişiklik taşıyabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA