Bursagaz Abonelik Sorgulama

Bursagaz Fatura Hesaplama
4 Ekim 2017
Bursagaz Çalışma Saatleri
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik Sorgulama

Bursagaz Abonelik Sorgulama

bursagaz

bursagaz

Bursagaz doğalgaz aboneliği sağlandıktan sonra kullanmış olduğunuz doğalgazın kullanım bedelleri sorgulamak ve online  olarak  fatura ödemek için Bursa ili sınırları içerisinde 444 11 33 numaralı telefon numarasından ulaşarak sorgulama yapmaya olanak tanır.

Güncel faturalarınızı veya borçlarınızı internet üzerinden Bursagaz web sayfasından giriş yaparak ödeme imkânı da bulabilirsiniz. Bursa ili ve çevresinde ikamet eden doğalgaz kullanıcıları fatura ödeme noktası olarak ayrıca elden Bursagaz Bursa Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt Anonim Şirketi binasına giderek Nilüfer köyü mahallesi Kavaklıdere Sokak No 15 PK: 16265 Osmangazi Bursa adresinde de ödeme yapabilirler.

Fatura tutarları ve fatura bedelini ödemek için dilerseniz nakit ya da kredi kartı ile ödeme şansı da bulabilirsiniz. Online olarak ödeme yapmak istediğinizde mutlaka Bursagaz web sitesinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirmeniz gereklidir. Ayrıca banka talimatı vererek de bankadan doğalgaz faturalarınızı ödeme şansı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA