Bursagaz Abonelik Ücreti 2017

Bursagaz Kiracı Aboneliği
4 Ekim 2017
Bursagaz Abonelik İşlemleri
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik Ücreti 2017

Bursagaz Abonelik Ücreti 2017

bursagaz

bursagaz

Doğalgaz ev ve iş yerleri gibi birçok yerde kullanılan doğaya zararsız ve kokusuz bir gaz türüdür. Doğalgaz uzun süredir kullanılmasa da, ülkemizin birçok şehrine ulaşmaya başlamıştır. Doğalgaz kullanımı öncelikle yetkili dağıtım şirketine başvuru yapıldığında başlamaktadır. Bulunduğunuz iş veya ev adresinin tesisat numarası, kimliğiniz ve kira sözleşmeniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Doğalgaz dağıtım şirketleri kullanım için başvuran müşterilerinden mevzuatta belirtilen bağlantı anlaşmasının imzalanması sırasında ‘’Abonelik bedeli’’ sonrasında yapılan doğalgaz kullanım sözleşmesinin imzalanması sırasında da ‘’Güvence bedeli’’ almaktadır. Abonelik bedeli; bağlantı anlaşması imzalandığında dağıtım şirketlerinin bir kereliğine tahsil ettiği bir bedeldir ve servis hattı imalatı başladığı takdirde bu bedelin iadesi yapılmamaktadır. Güvence bedeli ise; mekanik sayaç kullanan kişilerin borçlarının garanti altına alınması için tahsil edilen bedeldir. Sözleşme bozulduğu takdirde bu ücret KDV hariç olarak geri iade edilmektedir.

Sizde eviniz, iş yeriniz veya bulunduğunuz muhit için doğalgaz kullanımına başlamak istiyorsanız; Bursagaz dağıtım şirketi ile iletişime geçerek, 2017 yılında belirlenen Bursagaz abonelik ücreti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA