Bursagaz Abonelik Ücretleri

Bursagaz Sayaç Değişimi
4 Ekim 2017
Bursagaz Arıza
4 Ekim 2017

Bursagaz Abonelik Ücretleri

Bursagaz Abonelik Ücretleri

bursagaz

bursagaz

Bursa ve çevre ilçelerde doğalgaz kullanımı yaygınlaşırken aboneliklerin de Bursagaz’a yapılmasıyla kullanım gerçekleşmektedir. Bursagaz abone ücretleri konusunda her yıl değişim olması nedeniyle bu konuda yeterli bilgiyi Bursagaz dağıtım şirketinden almak daha mantıklı olacaktır.

Bursagaz’a abonelik sağlamak üzere ev sahibi veya kiracılar belli bir takım evrakların yanı sıra abonelik ve güvence bedeli ödemek zorundadırlar.

Abone olmak için ev sahipleri binanın tapusu, kimlik fotokopisi ve tesisat numarasını başvuru için sağlarken; kiracılar ise kimlik fotokopisi, tesisat numarası ve kira sözleşmesi hazırlayacaklardır.

Sözleşmenin yapıldığı sırada belgeleri ibraz ettikten sonra güvence bedeli ve abonelik bedeli vezneye yatırılarak işlem sona erdirilir. Daha sonra Bursagaz tarafından doğalgaz saatleri kullanıma açılır.

Abonelik ve güvence bedeli ücretlerini Bursagaz’dan öğrenebilirsiniz.

Aboneliğin bitiminde veya evden taşınma durumunda iptal edilmesiyle güvence bedeli geri ödenirken abonelik ücreti ödenmemektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgiler Bursagaz web sitesinden ya da iletişim numaralarından öğrenilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA