Bursagaz Online Ödeme
4 Ekim 2017
Bursagaz Nilüfer
4 Ekim 2017

Bursagaz Esentepe

Bursagaz Esentepe

bursagaz

bursagaz

Bursagaz şirketi özelleştirilen bir şirkettir. EWE Turkey holding tarafından satın alınmıştır. Bursagaz Genel Müdürlük binası Esentepe kavşağındadır. Genel müdürlük haricinde doğalgaz işlemleri, fatura işlemleri, abonelik işlemleri ve sayaçlar gibi birçok konuda hizmet veren işlem merkezi ise Osmangazi’dedir.

Bursagaz doğalgaz kullanıcılarına her konuda destek olmak üzere müşteri temsilcilikleri ve acil doğalgaz hattı ile her daim ulaşmaya imkân tanımaktadır. Özellikle müşterilerin daha kaliteli hizmet alması ve her konuda kolay bir şekilde hareket edebilmesi açısından yardımcı olan Bursagaz; ayrıca yenilikleri ile de abonelerine destek olur.

Taksitle doğalgaz fatura ödemesi getiren Bursagaz; site ve apartman sakinlerine bu konuda büyük bir avantaj sağlamıştır. Abonelik sırasında güvence bedeli ve abone bedelini de taksitlendirme ile ödemeye imkân veren bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca web sitesinden fatura ödeme konusunda kredi kartı ile ödeme olanağı ile de önemli bir adım atmıştır. Abonelerine her sorunda yardımcı olarak sorunlara çözüm getirme hizmet politikası ile destekleyici bir kurumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA