Bursagaz Fatura Ödeme Kredi Kartı

Bursagaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
4 Ekim 2017
Bursagaz Online Abonelik İptali
4 Ekim 2017

Bursagaz Fatura Ödeme Kredi Kartı

Bursagaz Fatura Ödeme Kredi Kartı

bursagaz

bursagaz

Doğalgazın kullanımı abonelik sözleşmesinin tamamlanmasının ardından gerçekleşir. Bursa ve ilçelerinde ikamet eden doğalgaz aboneleri kullandıkları doğalgaz bedellerini bölgeye göre fatura kesimi ile son ödeme tarihine kadar ödemek zorundadırlar. Aylık olarak gelen faturaların ödenmesi nakit ya da kredi kartı ile gerçekleşebilmektedir.

Doğalgaz aboneleri dilerlerse kredi kartı ile Bursagaz resmi web sayfasından kredi kartı veya havale ile fatura tutarını ödeme imkânına sahiptirler. Ayrıca abonelerin Bursagaz işlem merkezine giderek direkt vezneden ödemelerini gerçekleştirme imkânı bulunmaktadır. Bursagaz’ın abonelerine sunduğu bir diğer avantaj fatura bedellerini taksitle ödeme fırsatı olmasıdır. Aynı şeklide kredi kartından taksit yaptırabilmenin yanı sıra aylık ödeme şeklinde de taksitlendirme sağlanabilmektedir.

Faturaların gününde yatırılması gecikme bedelini ödememek için önem taşımaktadır. Fatura bedelini işlem merkezleri ile uğraşmak istemeyen kişiler bankalarına talimat vererek bu konuda uğraşmadan ödeme şansı yaratabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA