Bursagaz Ödeme Noktaları
4 Ekim 2017
Bursagaz Güvence Bedeli Geri Alma
4 Ekim 2017

Bursagaz Kombi Değişimi

Bursagaz Kombi Değişimi

bursagaz

bursagaz

Doğalgazın kullanımı için ana cihaz olarak kombiler kullanılmaktadır. Kombi kullanımı sırasında ısı dağılımı da petekler aracılığıyla olur. Kombiler bazı durumlarda bozulma veya yeni modeli kullanma isteği ile değişim gerekebilir. Bursagaz kombi değişimi kombi servisleri tarafından Bursagaz onayı ile yapılabilmektedir.

Uzun süre kullandığınız kombinizin ısı verimliliğinden memnun değilseniz ya da daha gelişmiş yeni teknolojik kombi modellerinden edinmek ve kullanmak istiyorsanız bu konuda kombi servislerinden destek alabilirsiniz. Değişimin olması ile kombilerin gaz dağıtım şirketine bildirilmesi gereklidir. Bursagaz kombi, değişimini sizin yerinize onaylı olarak kombi servisleri yapabilmektedir.

Kombi değişiminde kombi çeşidinin değişmesi veya farklı bir model kullanmak için proje değişikliği ya da Bursagaz’ın onayı gereklidir. Bu konuda kesin net bilgi almak için Bursagaz iletişim numaralarından yetkililere sorabilirsiniz ya da dilediğiniz ve beğendiğiniz kombiyi seçerek Bursa’da kombi servisi firmalarını arayarak bu konuda bilgi alarak hareket edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA