Bursagaz Online Abonelik İptali

Bursagaz Fatura Ödeme Kredi Kartı
4 Ekim 2017
Bursagaz Nerede?
4 Ekim 2017

Bursagaz Online Abonelik İptali

Bursagaz Online Abonelik İptali

bursagaz

bursagaz

Bursa ilinde doğalgazın yaygın bir şekilde kullanılmasıyla aboneler de haliyle artmıştır. Abone sözleşmesi ile doğalgaz sayaçları açılarak doğalgazın kullanımı başlar. Bunun için ev sahibi ya da kiracılar Bursagaz ile sözleşme sağlarlar. Sözleşme yapılmadan önce gerekli evraklar doğalgaz abonelerinin hazırlamakla zorunlu olduğu belgelerdir. Kimlik fotokopisi, kira kontratı, tapu belgesi ve tesisat numarası gereklidir.

Abone bedeli ve güvence bedeli adı altında bir tutar ödeme yapılır ve böylece sözleşme gerçekleşir. Bursagaz yetkilileri abonelik sözleşmesi sonrası sayaçları açarak doğalgaz kullanımına hazır hale getirir. Artık tüm haklar mevcut olarak doğalgaz aboneliği başlamış olur.

Doğalgaz aboneleri kiracı olması halinde evden taşınma ya da evi satan ya da kullanmayacak olan ev sahipleri Bursagaz online abonelik iptalini Bursagaz’ın web sayfasından gerçekleştirebilirler. Ya da bizzat Bursagaz işlem merkezine giderek de abonelik iptali gerçekleştirilir. Güvence bedeli abonelik iptalinde iade edilirken abonelik bedeli geri ödenmez. Bu şekilde abonelik iptali ile kullanım hakkı sona erer.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA