Bursagaz Abonelik Açma
4 Ekim 2017
Bursa Doğalgaz Proje Fiyatları
4 Ekim 2017

Bursagaz Online İptal

Bursagaz Online İptal

bursagaz

bursagaz

Doğalgaz kullanımının başlaması için öncelikle hattın oturulan bina girişine kadar gelmesi gereklidir. Daha sonra dairelere çekilen hatlar sonucu kurulan tertibatla artık doğalgaz kullanımı başlayacaktır. Ancak öncelikle bursa ve ilçelerinde oturan ve doğalgaz kullanacak olan ev ve işyeri sakinleri Bursagaz işlem merkezinden abonelik sözleşmesi gerçekleştirirler.

Abonelik sağlamak için bina sahipleri ya da kiracılar tapu belgesi, kimlik fotokopisi, kira kontratı ve tesisat numarası ile merkeze başvururlar. Abonelik bedeli ve güvence bedeli ödendikten sonra başvuran kişinin abonelik sözleşmesi gerçekleştirilir. Bursagaz yetkilileri abone sahibinin sayacını açarak doğalgazı açar. Böylece tüm haklar kullanıcıya geçerek kullanım başlar.

Doğalgaz aboneleri iptal ettirmek istemeleri ve sözleşmeyi sonlandırmayı istemeleri halinde Bursagaz resmi web sayfasından online iptal ettirebilmek için siteden tesisat numaraları ve bilgileri ile giriş yaparak işlemi sona erdirebilirler. Ayrıca Bursagaz işlem merkezine bizzat başvurarak abonelik iptali gerçekleştirilir. İptal ile güvence bedeli geri ödenir ancak abone bedeli iade edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA