Bursagaz Abonelik İşlem Merkezi
4 Ekim 2017
Bursagaz Esentepe
4 Ekim 2017

Bursagaz Online Ödeme

Bursagaz Online Ödeme

bursagaz

bursagaz

Doğalgazın en çevreci yakıtlardan biri olması ve ülkemizde giderek yaygın olarak kullanılması ile daha konforlu ortamlar yaratılmıştır. Doğalgazın bina önlerine kadar gelmesi ve binalara tesisat döşenerek dairelere kadar döşenmesi ile kullanım sağlama imanı ortaya çıkmıştır.

Doğalgaz abonelik sağlanarak kullanıma açılır ve tüm haklar böylece tüketiciye geçer. Ancak doğalgaz kullanımı bedel ödenerek gerçekleşir. Yani ısınmak için kullandığımız doğalgaz faturalandırılır ve bedelleri dağıtım şirketine ödenir.

Bursa’da Bursagaz doğalgaz dağıtım şirketi olarak yer alır. Faturalınız ve doğalgaz borçlarınızın kullanım bedelini Bursagaz resmi web sitesi aracılığıyla sorgulayabilir ve online ödeme yapabilirsiniz. Teknolojinin sayesinde online ödeme oldukça kolay bir uygulamadır. Böylece merkezlerde uzun kuyrukları beklemek durumunda kalmazsınız. Ayrıca faturalarınızı müşterisi olduğunuz bankaya talimat vererek de ödeme şansınız bulunur. Böylece hem zamandan hem de unutulmasını engelleme ile sorun yaşamadan ödeme olanağı ortaya çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA