Bursagaz Çalışma Saatleri
4 Ekim 2017
Bursagaz Abonelik İletişim
4 Ekim 2017

Bursagaz Proje Onayı

Bursagaz Proje Onayı

bursagaz

bursagaz

Doğalgazın binalara kadar hattının döşenmesi sonrası bina ve ev sahipleri evlere kadar yapılacak olan tesisat döşenmesi için yetkili bir firma ile anlaşarak bu konuda gerekli olan tüm işlemlerin onlar tarafından yapılmasıyla ilgili anlaşma sağlar. Anlaşma sağlanan firma evlere döşenecek tesisatın bina içerisinde nasıl olması gerektiğine dair projelendirme yaparak bu projeyi gaz dağıtım şirketine sunar.

Bursagaz; Bursa ilinde yetkili gaz dağıtım şirketidir. Bursa merkez ve ilçelerde yaşayan doğalgaz kullanacak kişilerin aynı işlemi yaptırması gerekir.

Yetkilendirilen firma Bursagaz dağıtım şirketine yapacağı tesisat projesini mühendisleri aracılığıyla hazırlayarak sunar. Belli süre içerisinde projenin onayı gerçekleşir ve uygun olduğu kabul edilerek izin verilir.

Bursagaz proje onayını alan firma tesisatı kullanıcılar için hazırlar ve gerçekleştirir. Bundan sonra gerekli olan abonelik sözleşmesidir. Bu sözleşmeyi de kullanıcılar Bursagaz’a gerekli belgelerle yapar ve güvence bedeli ile abone bedelini ödeyerek tamamlar. Bursagaz yetkilileri gazı sayaçta açar ve kullanıma hazır hale getirir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA