Bursa Doğalgaz Aboneliği Üstüne Alma
4 Ekim 2017
Bursagaz Sayaç Bedeli
4 Ekim 2017

Bursagaz Tadilat Projesi

Bursagaz Tadilat Projesi

bursagaz

bursagaz

Doğalgazın artık birçok kentte kullanımı ile bu konuda birçok aşamanın da kullanıcılar tarafından merak edildiği bir gerçek! Doğalgazın ev veya işyerlerine kadar döşenmesi için projelendirme gerekli olmasının yanında ayrıca evlerde yetkili firmaların bazı durumlarda uygun görmesi halinde tadilat projesi de gerekebilmektedir. Böyle durumlarda yetkili firma uygun olan tadilat projesini hazırlayarak gaz dağıtım şirketine onay için sunar.

Bursagaz tadilat projesi için Bursa’da yetkili firmaya uygunluk onayı verdiği takdirde tesisat uygulama sağlanır. Tesisat döşemesini gerçekleştirecek yetkili firmanın öncelikle uygulanacak alan için nasıl bir tadilat olacağı konusunda proje hazırlaması ve bunu Bursagaz’a sunması ile gerçekleşir. Böylece normal döşemenin haricinde uygun olmayan bina içi yerlerde tadilat yapılmasına izin verilir. Sadece doğalgaz tesisatı için verilen bir izin olarak bu uygulama sağlanır.

Ayrıca kullanılacak cihazın değişimi gibi durumlarda da bu uygunluk onayı alınmaktadır. Böyle gerekli durumlar Bursagaz tarafından onaylanmadan asla yapılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA