Bursagaz Güvence Bedeli Geri Alma
4 Ekim 2017
Bursa Doğalgaz Aboneliği Üstüne Alma
4 Ekim 2017

Bursagaz Taksitli Ödeme

Bursagaz Taksitli Ödeme

bursagaz

bursagaz

Bursa’da yaşayan ve doğalgaz abonesi olanlar için yüksek gelen faturalar; Bursagaz tarafından önemli bir kararla taksitle ödeme imkânı olarak tüketicilere sunulmuştur. Taksitle ödeme uygulamasında 12 aya bölünmek suretiyle bir yıl içerisinde ödeme şansı yer almaktadır.

Isınma ve ısıtma için kullanılan doğalgaz faturaları Bursa’da yoğun kış mevsiminde yüksek gelerek birçok abonenin zorlanarak ödemesine etken olmaktadır. Bu konuda şikâyetçi olan ve faturalarını tek kalemde ödeyemeyen ve bunu talep eden abonelere Bursagaz taksitli fatura ödeme seçeneği getirerek fırsat tanımıştır.

Genelde taksitle fatura ödeme; merkezi sistemle ısınma sağlayan site ve apartman sakinleri açısından büyük bir kolaylık sağlamıştır. Kullanım sonrasında her ay farklı fatura bedeli ortaya çıkması ve site ya da apartmanlarda aidat bedeli olarak yüksek tutarların oluşması ile kullanıcılar böylece bütçeyi sarsmadan daha ödenebilir tutarlar ile çözüm yaşamışlardır. Bu şekilde fatura ödeme ayı gelmeden site ve apartman yöneticileri tutarı belirlemek için de zorlanmadan hesap çıkarabiliyor.

Bursagaz’ın sunduğu taksitli ödeme ile kolaylık sağlaması önemli bir uygulama olarak kabul edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA