Kombi Arıza Kodları
1 Ekim 2017
Bursagaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
4 Ekim 2017

Bursagaz Tel

Bursagaz Tel

bursagaz

bursagaz

Doğalgaz kullanımı için Bursa ve çevre ilçelerinde abonelik işlemleri Bursagaz işlem merkezinden yapılmaktadır. Aboneliğin kiracı ya da ev sahibi tarafından yapılması zorunluluğu bulunur. Doğalgaz kullanımı için abonelik mutlaka yaptırılmalıdır.

Abone olacakların gerekli belgeler ile Bursagaz işlem merkezine başvurmaları gereklidir. Bursagaz telefon numarası olan 444 11 33 abonelik işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri almak için iletişime geçebileceğiniz numaradır. Abonelik için gerekli belgeler; imlik fotokopisi, kira kontratı (kiracılar için), tapu (ev sahibi için) ve tesisat numarasıdır. Bu belgeleri hazır ederek Bursagaz’a müracaat etmek gereklidir. Abonelik sözleşmesinin yapılması için ayrıca güvence bedeli ve abonelik bedeli abonelerden istenmektedir. Abonelik bedeli ve güvence bedeli tutarlarının ne kadar olduğunu verdiğimiz numaradan öğrenebilirsiniz. Her sene bu bedeller değişikliğe uğradığı için sizlerle paylaşmıyoruz.

Abonelik gerçekleştiğinde Bursagaz yetkilileri gaz bağlantısını sayaçlarda açarak kullanıma hazır hale getirirler. Abonelik ile doğalgaz kullanımı başlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA