Ferroli Kombi

Ferroli Kombi

bursa ferroli kombi servisi

bursa ferroli kombi servisi

Doğalgazın artık çağın en önemli, en temiz ve en konforlu yakıtı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Ülkemizde çok uzun bir geçmişe sahip olmasa da zaman içerisinde yaygın bir şekilde doğalgaz boru hatlarının döşenmesi ile birçok kente ulaşmış ve kullanılmaya başlanmıştır. Doğalgaz kullanımı önceleri doğalgaz sobaları ile sağlanırken artık kombili ısınma sistemleri ile daha konforlu ve ekonomik hale gelmiştir. Kombilerin hem kullanım rahatlığı hem de her açıdan ısıyı daha iyi dağıtması nedeniyle sürekli yenilenerek teknolojiye uygun yeni modelleri ile işlevselliği artırılarak daha fazla üretilmeye başlanmıştır.

Kombi markaları oldukça önemli bir Pazar olarak tüketiciye hitap ederken ayrıca rekabetleri ile daha da gelişim ve yenilikleri de ortaya çıkarmıştır. Kombi doğalgaz dağılımını peteklere gönderen sistemsel çalışan cihazlardır. Duvara monte edilerek kullanılması ayrıca güvenlik sisteminin de etkili olması rahatlığı da vermektedir. Kombi kurulan alanın mutlaka havayla temas etmesi önem taşımaktadır. Kombilerin güvenlik açısından dikkatli olarak monte edilmesi sağlanmalıdır.

Kombilerin markaları işlevselliği genel olarak aynı içeriği taşısa da fonksiyonel olarak markalar daha ileri özellikli üretim yapabiliyorlar. Kombiler hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak üç çeşide sahiptir. Alana, baca durumuna ve kullanılacak mekâna göre bu seçenekler tercih edilir.

Ferroli kombiler ileri teknoloji ürünü olarak Türkiye’de adını duyurmuş markalar arasındadır. Yoğuşmalı ve konvansiyonel olarak modelleri bulunan kombilerin ısı tasarrufu sağlaması, doğalgaz ya da LPG yakıta dönüşüm olanağı sağlaması ve konforlu olması özellikleri arasındadır. Her modelde farklı bir takım işlevsellerin değişmesi söz konusu olmaktadır.

Ferroli Tarihçesi

1955 yılında İtalya’da bir şirket kuran Mr. Dante Ferroli adıyla marka oluşturularak iklimlendirme ve ısıtma sistemleri ile Avrupa’da yayılmıştır. Ferroli grubu İtalya’nın yanı sıra Çin, Türkiye, İspanya, Polonya, Fransa ve Almanya’da geniş olarak üretim sağlayarak genişlemiştir. 2002 yılı içerisinde Lamborghini grubunu da bünyesine katarak gelişimi ve yeniliği de getirmiştir.

Geniş Pazar ağı ve yüzlerce çalışanı ile sektörde marka olarak kendini kanıtlamış ve sistemsel yenilikleri ile de her geçen gün büyümüştür. Merkezi ve bireysel ısıtma sistemleri, iklimlendirme ürünleri, klima sistemleri ve daha birçok ürünle sektörde lider olmayı başaran bir marka olarak kaliteyi de ön planda tutmuştur.

Yaygın servis ağı, bayilikleri ve ulaşılabilir tüm olumlu özellikleri ile kombilerde tercih edilebilecek bir marka olarak ön sıralarda yer almaktadır. Ferroli kombilerin uzun yıllar dayanacak kalitede olmasına ayrıca kullanıcıların mutlaka düzenli bakımlarını da yaptırmaları şarttır.

Kombiler ve petekler birbirine bağlı olarak görev yapmaları nedeniyle temizliği ve bakımı şarttır. Böylece kışa girmeden ve kıştan çıkınca bakım olması ile daha uzun ömürlü olması sağlanırken ayrıca enerji tasarrufu da yaratacaktır.

Kombi alırken nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda kombi servislerinden fikir alabilir ve analitik değerlendirmeler sonucu önerilecek şekilde kombi seçilmelidir. Ortamların ve kullanılacak alanların yapısı, ısınma alanı büyüklüğü ve daha birçok ayrıntısı dikkate alınarak kombi seçilir.

Kaliteli olarak üretilen her kombi modeli kullanım açısından da oldukça sade ve detaysızdır. Ancak işlevsel özellikleri hayli gelişmiş olan Ferroli kombilerin sorun yaşattığı zaman ulaşabileceği bir servisinin olması da önemlidir. Kombi alırken bu açıdan dikkat etmek de tüketiciler için gereklidir. Muhatap olacağınız üretici firmanın mutlaka aldığınız kombinin garantisini vermesi gereklidir. Bu şekilde mağdur olmadan yaşanacak sorunlara çözüm getirilecektir.

Yerli markaların yanı sıra yabancı patentli kombi markaları da tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Ancak yabancı ürünlerde bazı durumlarda servis sorunu yaşanması ya da yedek parçasının bulunmaması ile sorun ortadan kalkmıyor. Bu nedenle fiyat olarak ucuz diyerek garantisi ve servis hizmeti olmayan ürünü almamak önemli bir ayrıntıdır.

Ferroli kombi ile ilgili her türlü orijinal yedek parça, kurulum, bakım ve onarım hizmetini evinizde veren Bursa servisi; her şekilde sorunlarınıza çözümsel olarak yaklaşır. Bursa merkezde ve Kestel, Osmangazi, Nilüfer, Özlüce, Yıldırım, Görükle, Mudanya, Fsm, Balat ve İhsaniye ilçelerinde servisimiz her marka ürünler çerçevesinde verilmektedir. Telefonlardan bize ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi alabilir ve ihtiyaç olması halinde hızlı, ucuz ve garantili servisimizden yararlanabilirsiniz.

HEMEN ARA