İmmergas Kombi

Immergas Kombi

bursa immergas kombi servisi

bursa immergas kombi servisi

Tüm dünyada artık her açıdan kirlilik oluşturan petrol türevi yakıtların yerini yenilebilir enerjiler ile doğalgaz gibi yakıtlar almıştır. Bu gelişimin etkileri ile daha kolay, konforlu ve uygun ekonomik koşullarda ısınma sistemleri oluşturulmaktadır. Böylece ev ve iş yerlerinde daha temiz yakıt, kolay teçhizat kurulumu ile daha rahat ortamlar yaratılır. Özellikle doğalgaz için en pratik kullanıma sahip olan kombiler ile ısı dağılımı eşit sağlanmaktadır.

Kombiler peteklere ısı dağıtan; ısınma ve ısıtma görevini üstlenen kazanlardır. Duvara monte edilerek kullanılan kombiler artık daha modern tasarımları ve üstün teknik özellikleri ile uzun yıllar sorunsuz ısınma olanağı tanımaktadır. Kombi kullanımı arttıkça birçok teknolojik gereçler üreten markalarda kombi üretimi ile sektöre katılarak yenilikleri de beraberinde sunmaktadır.

Immergas kombi de teknik açıdan ve kullanım kolaylığı sağlayan kombi modelleri ile tercih edilebilecek markalar arasında yer almaktadır.

İmmergas Hakkında

Dünyada birçok ülkede alt kuruluşları ile faaliyet gösteren markanın Türkiye, Çin, İtalya, Macaristan, İspanya, Polonya, Romanya ve Rusya ile bağlantılı ve kontrollü çalışmaları bulunmaktadır. 10 yıllık bir geçmişe sahip olmasının yanı sıra kısa sürede dünya ülkeleri arasında marka olmayı başaran Immergas; yenilikçi yapısı ve her geçen gün ilerleyen potansiyeli ile belli markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Türkiye’de İmmergas

1991 yılında doğalgazın gelmesiyle sanayi kuruluşları pek çok markayı bünyesine almış ve bunlardan biri de Immergas olmuştur. Özellikle kombiler konusunda büyük bir sermaye oluşturarak satış ağı, bayilik ve servis olanakları ile tüketiciye ulaşmayı başarmıştır. İstanbul genel merkez olarak faaliyet gösteren kuruluşun tüm çalışmaları ve yenilikleri bu şekilde organize edilmektedir.

Immergas bilinen bir marka mı?

Çok fazla bilinmemesine rağmen kısa süre içerisinde kombi satışlarında iyi bir Pazar yakalamış olması markanın bilinmesinde etken olmuştur.

Immergas kombi modelleri nasıldır?

Yoğuşmalı kombi modelleri ile klasik kombi modelleri bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombi modellerinde genel olarak en çok dikkat çeken özelliği uzaktan kontrol edebilecek akıllı kite sahip olmasıdır. Mobilden kontrol edilebilme şansı işten eve dönerken kombinizi açarak siz gelmeden evi ısıtmasını sağlama olanağı sunmaktadır. Ayrıca sessiz çalışma sistemine sahip olması ve haftalık programlanma özelliği ile hayli farklı modelleri ile tercih edilmektedir.

Klasik kombilerde ise hermetik, bacalı ve boylerli kombiler bulunmaktadır. Tasarruflu ve oldukça konforlu olan bu modeller yoğuşmalı modellere göre daha standart ölçülerde üretilmiştir. Ancak hayli ekonomik gaz tüketimi sağlayan tüm modellerde tasarruf sağlama olanağı vardır.

Immergas kombilerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için düzenli bakımlarının yapılması gereklidir. Üstelik peteklerde aynı şekilde bakım yapılarak ısının daha iyi sirkülasyon olması sağlanmakta ve böylece enerji tasarrufu üst düzeye çıkmaktadır.

Türkiye genelinde servis ağı ile Immergas kombilerde oluşabilecek her türlü teknik arıza giderilerek gerekli tüm işlemler garanti çerçevesinde uygulanmaktadır.

Immergas kombiler dünya standartlarına sahip pek çok sertifikasıyla kullanım açısından güvenli olduğunu ortaya koymaktadır.

Doğalgaz kombi almadan önce ne yapmalıdır?

Kombi almadan önce mutlaka marka ve işlevsel özelliklerin yanı sıra uygun kombiyi tercih etmek gereklidir. Ev ya da iş yerleriniz için hangi kombi daha uygun ve nasıl bir model almanız gerektiği konusunda profesyonel olarak servis hizmeti sağlayan kombi servislerinden yardım almak mümkündür. Böylece ortamınıza uygun kombi ile daha sağlıklı ısınma ve ısıtma gereksiniminizi gidermenizde isabet sağlamış olacaksınız.

Uzun yıllar kullanılması nedeniyle iyi düşünülerek ve araştırma yapılarak karar vermek önem taşır. Son sistem teknolojik kombiler hangi marka olursa olsun işlevselliğinin yanı sıra ekonomik enerji tüketimi ile birbiriyle yarışacak kadar teferruatlı içerikler taşır. Bu sayede rahat, konforlu ve huzurlu bir kış geçirme şansınız artar.

Immergas kombilerle ilgili kurulum, bakım ve tamir ile ilgili her türlü hizmeti yerinde sunan Bursa servisi her daim sizlere güler yüzlü ve garantili bir destekle çalışır. Sertifikalı teknik servis ekibimiz gerekli olan tüm detayları bilgi olarak aktarır ve sonrasında olması gereken hizmeti yerine getirir. Bursa merkez ve çevre ilçelerde Immergas kombi kullanan değerli kullanıcıların sadece telefonla bizlere ulaşmaları yeterlidir. Hızlı ve uygun kombi servis fırsatımızdan yararlanarak kış boyu rahat ve konforlu yaşantınızı sürdürebilirsiniz.


İmmergas Arıza Kodları
UZAKTAN KUMANDANIN KODLARI

 • E64 Arıza Kodu: Seçici düğme 1 doğru konumda değil
 • C ON Arıza Kodu: Oda termostatı/Uzaktan kumanda kombiye bağlı değil
 • E 65 Arıza Kodu: Seçici düğme 11 doğru konumda değil
 • E 66 Arıza Kodu: Oda termostatını sıcaklık ölçme sensörü arızalıdır.
  KOMBİ ARIZA KODLARI
 • E 01 Arıza Kodu: Yanma arızası
 • E 02 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık emniyet termostatı devreyi kapatmış
 • E 03 Arıza Kodu: Baca gazı termostatı devrede
 • E 05 Arıza Kodu: Kalorifer sensörü arızalı
 • E 06 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensörü arızası
 • E 07 Arıza Kodu: Baca gazı test konumu arızası
  Bacanızın çekiş gücü düşük kontrol edin.
 • E 10 Arıza Kodu: Yetersiz su basıncı
 • E 11 Arıza Kodu: Hava prosestatı arızası
 • E 14 Arıza Kodu: Alev kontrol elektrotu arızası
 • E 31 Arıza Kodu: Uzaktan kontrol cihazı uyum sağlayamıyor.
HEMEN ARA