Viessmann Kombi

Viessmann Kombi

bursa viessmann kombi servisi

bursa viessmann kombi servisi

Isınma ısıtma sistemleri artık yeni gelişimler sayesinde çok daha konforlu ortamlar sunarken ayrıca hem temiz enerji hem ekonomik olarak yaşama katkı sağlamaktadır. Yıllardır çevreyi kirleten petrol türevi yakıtların yerini alan ve artık dünyada pek çok ülkenin tercih ettiği doğalgaz ile ısınma kombi cihazlarının ısı dağılımı ile artık her yere ulaşarak ısınmayı da tam anlamıyla yaşamaya olanak vermiştir.

Kombi; doğalgaz ve LPG ile çalışan ve peteklere yayılım sağlayarak bulunulan ortamlarda ısınma ve su ısıtma gereksinimini karşılayan pratik ve hafif cihazlardır. Kazan şeklinde olan ve teknik özellikleri ve işlevselliği ile enerji tasarrufu da yaratan bu cihazların yeni gelişen modelleri ile de çok daha kolay kullanım sağlaması rahatlık sunmuştur. Birçok modele sahip onlarca marka kombi cihazları kullanıcıya farklı alternatifler sunarken ev ve işyerlerinde kullanma olanağı ile ısınma sorununu da ortadan kaldırmıştır.

Kombiler ilk çıktığı zamanlarda bazı sönme, gaz kaçırma ve emniyet açığı oluşturma sorunlarına maruz bırakırken; yeni teknik özelliklerin geliştirilmesi ile sorunsuz kullanabilme şansını da sunmuştur. Kombi markaları arasında yüksek Alman teknolojisi ürünlerinden olan Viessmann kombiler hem modelleri hem de üstün özellikleri ile tercih edilen markalar arasındadır. Viessmann markası güven veren ve kalite açısından önem taşıyan bir markadır.

Viessmann tarihçesi

100 yıllık bir geçmişe sahip olan Viessmann 1917 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Isıtma ve soğutma yanı sıra sanayi olarak da atılım yapan bir şirkettir. Dünyada 11 ülke nezdinde şirketi bulunan Viessmann ayrıca 74 ülkede satış şirketleri, bayilikleri ve pazarlama şirketleri ile hayli büyümüş ve dünyaya adını duyurmuştur. Yüksek kalitede ürün sunumu yenilikleri gözeten yapısı ve daha birçok profesyonel özelliği ile tüm sistemlerde hedefini büyütmüştür.

Türkiye’de Manisa’da fabrikası bulunan ve Viessmann yoğuşmalı kombi ile üretim yapan şirket 2013 yılında faaliyetine başlayarak markanın temsilcisi olmuştur. Dünya üretim standartlarında kombi üreten firma bu sayede iç piyasada Viessmann markasının da kalitesini tüketiciye sunmaktadır.

Viessmann kombi modelleri ve ısıtmada enerji tasarrufunu ön plana çıkaran teknolojik özellikleri ile hayli kaliteli olarak sunulmaktadır. Ayrıca servis ağının ve bayiliklerinin olması kolay ulaşılabilirlik artısı kazandırmaktadır.

Kombilerde marka farklılığı olmasına rağmen işlev olarak özelliği genelde aynıdır. Sadece teknik açıdan daha çok etkinliği olabilmektedir. Kombi seçerken kullanılan alan da önem taşır. Bazen yoğuşmalı kombi tercih etmek gerekirken bazen de bacalı ya da hermetik kombi gerekli olmaktadır. Bu çeşitliliği ve hangisinin uygun olup olmadığı; kurulumu yapan servisin öncesinde analiz yapması ile bu sistem belirlenir. Ev ve iş yerlerinde binanın yapısına ve kullanılacak alana göre tespit edilmesi ve alanın büyüklüğüne göre seçilmesi şarttır. Böylece hem ısınma hem de dağılım; ona göre daha iyi sağlanacaktır.

Bireysel olarak ısınma olanağı sağlayan ve konforlu olması açısından kombiler en sağlıklı cihazlardır. Kombi sayesinde ortamlar daha kaliteli bir ısıya kavuşurken ayrıca ekonomik olarak hem de su ısıtma şansı da tanırlar.  Sobalı ve merkezi ısınma sistemlerine göre çevreye daha duyarlı yakıtlardan doğalgazın kullanılması ise daha büyük bir avantaj yaratır. Petrol türevi yakıtlarla sağlanan ısınma şekli her açıdan daha eziyetli ve kalitesizdir.

Kombilerin artık farklı boyutlarda küçük ya da büyük kazanlı olması büyük mekânları ısıtmada ve evlerde daha sağlıklı olarak kullanıma imkân yaratmaktadır.

Isınmanın ayrıca en ekonomik yolu olarak da kombili sistemler yer alır. Her ortama uyumlu olacak modelleri ve teknik özellikleri ile Viessmann kombiler her açıdan avantaj sunan kombi kurulum, kombi bakım ve tamiri ile servisler açısından da ulaşılabilecek yeterliliğe sahiptir.

Kombi almadan önce mutlak kombi servisi ile bağlantı kurarak hareket etmelisiniz. Sizlere bu konuda geniş çaplı analiz ve oluşum sunan Bursa servisi firmamız ile dilediğiniz zaman sizlere ulaşabiliriz. Bursa merkez ve Nilüfer, Yıldırım, Fsm, Özlüce, Görükle, Balat, İhsaniye, Kestel ve Osmangazi ilçelerinden bir telefonla evinizde yerinde hizmet vermekteyiz. Viessmann marka kombilerin yedek parçaları orijinal olup parça değişikliği gerektiğinde takılmaktadır. Değerli Bursa halkına her şekilde uygun fiyat, işinin ustası ve sertifikalı teknik ekibimizle en iyi hizmeti sunmaktayız.

HEMEN ARA