Bursagaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursagaz Tel
4 Ekim 2017
Bursagaz Fatura Ödeme Kredi Kartı
4 Ekim 2017

Bursagaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursagaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

bursagaz

bursagaz

Bursagaz; Bursa ve ilçelerinde gaz dağıtımı ile ilgili hizmet veren bir kurumdur. Özelleşen şirket müşterilerine her türlü desteği sağlayacak, şikâyetleri ve istekleri konusunda yardımcı olacak müşteri hizmetleri ile de ulaşmaktadır. Bursagaz müşteri hizmetleri telefon numarası; 444 11 33 olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Doğalgaz kullanımı, faturalar, sayaçlar ve daha birçok konuda doğalgaz kullanıcıların merkez kuruma gitmeden bilgi alabilecekleri bir hat olarak sabırlı ve müşteri memnuniyetini göstererek hareket eden temsilcileri ile hizmet verir.

Bursagaz müşteri hizmetleri gece gündüz istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Çözüm üretecek yönlendirmelerin yanı sıra aklınıza takılan her soruda bilgi alabileceğiniz şekilde yardım sağlarlar. Özellikle doğalgaz faturalandırma konusunda çok sorun yaşayan kullanıcılar faturalarında ortaya çıkabilecek farlılıkları ve detaylı bilgileri bu şekilde alabilme imkânına sahiptirler. Gaz dağıtım şirketi olarak doğalgaz kullanıcılarına her daim yardımcı olmak üzere hizmet kalitesini gösteren bir kurumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA