Konforlu ve kolay ısınmanın kapılarını bizlere açan doğalgaz, kombi gibi gelişmiş ve donanımlı sıcak su ve ısınma sistemleri ile de bizleri tanıştırarak mekânlarımıza özellik ve değer katmıştır. Tek bir tuş ile sağladığı kolay ısınma ve sıcak su imkânlarını, ekonomik ve çevreci yapısıyla pekiştirerek vazgeçilmez sistemler arasına yerleşen bu cihazlar, hem doğamızın hem de bütçemizin yardımcısı olmuştur. Çok çeşitli modellere ve özelliklere sahip olan bu sistemlerin aslında tek amacı verimli ve ekonomik ısınma çözümleri oluşturarak insanların hayatını kolaylaştırmak ve modernleştirmektir. Hemen her düzenekte olduğu gibi kombilerinde dönemlik olarak bakım ve temizlik aşamalarından geçmesi gerekmektedir. Verimli çalışması ve istenmeyen oluşumlara mahal vermemesi için mutlaka gerçekleştirilmesi gereken bu uygulamalar, Kombi Teknik Servis Firmaları tarafından yapılması gerekmektedir.

Bizler Bursa Kombi Servisi olarak, alanımızla alakalı her türlü yıllık bakım, arıza tespiti ve tamiratı işlemlerini, yılların bilgisine ve tecrübesine dayanarak en mükemmel bir şekilde gerçekleştirdiğimizi iddia etmekteyiz. Bünyemizde barındırdığımız hepsi de teknik bilgi sahibi ve deneyimli çalışma personellerimiz ile müşteri beklentileri odaklı, % 100 memnuniyet garantili çalışmalar gerçekleştiren Bursa Kombi Servisi, sunduğu bir yıllık onarım garantisi ile de farkını ve kalitesini ortaya koyarak, seçkinliğini kanıtlamaktadır. Hizmetlerinde daima orijinallikten yana olan firmamız, hiçbir zaman yan sanayi ürünlerini tercih etmemekte, her zaman sistemlere en uygun onarım ve işlem gerçekleştirerek, yapısını ve değerini kaybetmeden cihazların ilk günkü performansına kavuşmalarını sağlamaktadır.

Sistemlerinizin her zaman verimli ve ekonomik çalışması, değerini kaybetmeden bakım ve onarımlarının yapılması ve bu işlemler esnasında hiçbir sorunla karşılaşmadan hızlı ve kolay onarımın keyfini çıkarmak için Bursa Kombi Servisi ile iletişime geçebilir, sorun her ne ve neren olursa olsun mutlaka cevap alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bursa Kombi Tamiri

Bursa Kombi Temizleme Hizmeti

Bursa Petek Temizleme Hizmeti

Bursa Klima Tamir Hizmeti

Servis Tel: 0532 629 59 16 0535 664 76 73