Kombi Anakart Tamiri

Firmamız kart onarımlarımında profesyonel ekibiyle yıllardır tamir ve değişim hizmeti vermektedir. Uzman çalışan elemanlarımız teşhis konusunda kullanıcıları arayarak gereken bilgileri vermektedir. Tamiri mümkün olmayan Kombi kartları için yeniden sıfır kombi kartı montajı yapılmaktadır. Tamir edilen kombi kartları bir yıl garantilidir.

Sağladığı hizmetlerin önemine bakıldığında sanırız evimizin en önemli elektronik eşyalarıdır sistemleri arıza vermesi durumunda günlük hayatımızın bütün kilit noktalarını etkileyenler, doğru marka ve doğru modellerden tercih edilmediği zaman, arıza hallerinde ise doğru ellere teslim edilmediği zaman uzunca bir süre başımızı ağrıtacak olan aletlerdendir. Pek çok markası olan, yoğuşmalı , hermetik , yarı bacalı ve bacalı gibi çalışma prensiplerine göre ayrılan kombi çeşitleri bulunmaktadır.

Montaj, bakım ve arıza hizmetleri veren Bursa kombi servisi , bununla birlikte yedek parça temin etme işi ile de uğraşmaktadır. Vaillant yedek parçası, ECA yedek parçası, Alarko yedek parçası, viessmann yedek parçası ve diğer markaların yedek parçalarını temin etme ve montaj yetkilerine de sahiptir. Önemli bir işlem olan ve güvenilir teknik servis ellerine teslim edilmesi gereken yedek parçaları, takıldıktan sonra da bir yıl garantili olmasına dikkat edilmelidir.

Bursa Kombi servisi, Baymak, bosch Vailant gibi sık kullanılan markaların yanı sıra bir çok markanında yedek parça temininde de bulunarak garantili yedek parçası hizmeti sağlamaktadır. Alanında uzman ve deneyimli elemanlar ile hizmet veren ve montaı, yıllık bakım ve tamiratı hizmeti veren servisimiz , ucuz yedek parçası imkanı ile müşterilerimizin ekonomisini rahatlatmaktadır. Protherm yedek parçası ve buderus yedek parçası gibi nadir bulunanların özel servisi hizmetini de sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinmiştir.