Ekonomik olması, rahat kullanımı ve çevreci yapısı ile pek çok avantajı içerisinde barındıran doğalgaz, hayatımızın her alanının vaz geçilmez bir parçası haline gelmiştir. Türkiye’de yavaş yavaş her eve ve iş yerlerine giren doğalgaz kullanımı, beraberinde teknik sorunları ve bu sorunlara çözüm getirecek olan firmaları da hayatımıza getirmeye başlamıştır. Doğalgaz denilince aklımıza ilk gelen ve sistemleri, pahalı fiyatları ve hizmet devamlılığı açısından, arıza vermesinden en çok korkulan cihazlar haline dönüşmüştür. Doğru teknikerlerini bulmak ve emin ellere teslim etmek, arızalı sahiplerinin en çok kaygı duyduğu ve servis firması seçmekte zorlandığı konulardır.

Bursa Kombi Servisi denilince ilk akla gelen, kaliteli ve sorunsuz servisi garantisi veren firmamız, her marka nin bakım ve tamiratını gerçekleştirmektedir. Değiştirdiğimiz parçalarına bir yıl ürün garantisi veren ve hizmet devamlılığı sağlayan tüm yeni model kombilerde de  bakımlarını yapacak kapasiteye sahiptir. Alanında uzman ve deneyimli teknikerleri çalışma partnerleri olarak seçen kuruluşumuz, işinde olduğu kadar günlük hayatında da düzgün kişileri çalıştırmaya özen göstermektedir. Her yıl düzenli olarak verilen hizmet içi eğitimlere katılarak bütün teknolojik yeniliklerden haberi olan ve konulara vakıf olan firmamız bu sayede en son model kombilerinde sorunlarını en kısa sürede çözmektedir.

Kombi Teknik servis fiyatları, firmamız tarafından asgari tutarlar içermektedir. Ucuz teknik servisleri arayışı içerisine girip kombinizi riske atmaktansa, güvenli servisi almak her zaman daha akıllıca ve garantilidir. Oldukça hassas olan ve iyi tamir edilmediğinde sürekli sorun çıkaran sistemleri, doğru teknik servis elemanlarının ellerine emanet edilmelidir. Teknik servis firması yapısı ile sadece sistemlerinin tamiratlarında yoğunlaşan firmamız, uzun ömürlü markaları için en ideal olan teknik servis firmasıdır.

Bursa Kombi Servisi

0850 303 52 20